V375A36T600B
VicorVicor
V375A36T600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A36T600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 600W
Duomenų lapai: V375A36T600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A36T600B specifikacijos
Dalies numeris V375A36T600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5117 pcs Duomenų lapas V375A36T600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 16.67A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V375A36T600 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A36T600BG
V375A36T600BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 600W
Sandelyje: 257 pcs
parsisiųsti: V375A36T600BG.pdf
RFQ
V375A36T600BF
V375A36T600BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5617 pcs
parsisiųsti: V375A36T600BF.pdf
RFQ
V375A36T500BN2
V375A36T500BN2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 500W
Sandelyje: 4271 pcs
parsisiųsti: V375A36T500BN2.pdf
V375A36T500BN3
V375A36T500BN3
parsisiųsti: V375A36T500BN3.pdf
V375A36T600B2
V375A36T600B2
parsisiųsti: V375A36T600B2.pdf
V375A36T600BF3
V375A36T600BF3