V375A36C600B
VicorVicor
V375A36C600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A36C600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 600W
Duomenų lapai: V375A36C600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 256 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A36C600B specifikacijos
Dalies numeris V375A36C600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 256 pcs Duomenų lapas V375A36C600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.6% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 16.67A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A Bazinės dalies numeris V375A36C600
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A36C500BN
V375A36C500BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 500W
Sandelyje: 6043 pcs
parsisiųsti: V375A36C500BN.pdf
RFQ
V375A36C600BF2
V375A36C600BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 600W
Sandelyje: 294 pcs
parsisiųsti: V375A36C600BF2.pdf
RFQ
V375A36C500BN2
V375A36C500BN2
Sandelyje: 4125 pcs
parsisiųsti: V375A36C500BN2.pdf
V375A36C500BS2
V375A36C500BS2
parsisiųsti: V375A36C500BS2.pdf
V375A36C600B2
V375A36C600B2
parsisiųsti: V375A36C600B2.pdf
V375A36C600BF
V375A36C600BF
parsisiųsti: V375A36C600BF.pdf
V375A36C500BS
V375A36C500BS
parsisiųsti: V375A36C500BS.pdf
V375A36C600BG
V375A36C600BG
Sandelyje: 288 pcs
parsisiųsti: V375A36C600BG.pdf
V375A36C600BF3
V375A36C600BF3
Sandelyje: 315 pcs
parsisiųsti: V375A36C600BF3.pdf
V375A36C500BN3
V375A36C500BN3
parsisiųsti: V375A36C500BN3.pdf
V375A36C500BS3
V375A36C500BS3
parsisiųsti: V375A36C500BS3.pdf
V375A36C600B3
V375A36C600B3
parsisiųsti: V375A36C600B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus