V375A32T600BF
VicorVicor
V375A32T600BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A32T600BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 32V 600W
Duomenų lapai: V375A32T600BF.pdf
  • Pranešimas
V375A32T600BF specifikacijos
Dalies numeris V375A32T600BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 32V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5491 pcs Duomenų lapas V375A32T600BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 32V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.1%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 32V 18.75A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 18.75A
Bazinės dalies numeris V375A32T600 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A32T600BF2
V375A32T600BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 32V 600W
Sandelyje: 5794 pcs
parsisiųsti: V375A32T600BF2.pdf
RFQ
V375A32T600B2
V375A32T600B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5919 pcs
parsisiųsti: V375A32T600B2.pdf
RFQ
V375A32T600BF3
V375A32T600BF3
parsisiųsti: V375A32T600BF3.pdf
V375A32M600BS3
V375A32M600BS3
parsisiųsti: V375A32M600BS3.pdf
V375A32T600BG3
V375A32T600BG3
parsisiųsti: V375A32T600BG3.pdf
V375A32T600B
V375A32T600B