V375A32C600BL3
VicorVicor
V375A32C600BL3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A32C600BL3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 32V 600W
Duomenų lapai: V375A32C600BL3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 319 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 319 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A32C600BL3 specifikacijos
Dalies numeris V375A32C600BL3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 32V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 319 pcs Duomenų lapas V375A32C600BL3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 32V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.1% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 32V 18.75A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 18.75A Bazinės dalies numeris V375A32C600