V375A2M160BN
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A2M160BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2V 160W
Duomenų lapai: V375A2M160BN.pdf
  • Pranešimas
V375A2M160BN specifikacijos
Dalies numeris V375A2M160BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2V 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5207 pcs Duomenų lapas V375A2M160BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 160W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 73.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A
Bazinės dalies numeris V375A2M160 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A2M160BS3
V375A2M160BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 2V 160W
Sandelyje: 5857 pcs
parsisiųsti: V375A2M160BS3.pdf
RFQ
V375A2M160BN2
V375A2M160BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5245 pcs
parsisiųsti: V375A2M160BN2.pdf
RFQ
V375A2M160BG2
V375A2M160BG2
parsisiųsti: V375A2M160BG2.pdf
V375A2M160BN3
V375A2M160BN3