V375A28T600BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A28T600BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 600W
Duomenų lapai: V375A28T600BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 300 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 300 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A28T600BN specifikacijos
Dalies numeris V375A28T600BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 300 pcs Duomenų lapas V375A28T600BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 21.43A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 21.43A Bazinės dalies numeris V375A28T600
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A28T600BL
V375A28T600BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 600W
Sandelyje: 290 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BL.pdf
RFQ
V375A28T600BL2
V375A28T600BL2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 296 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BL2.pdf
RFQ
V375A28T600BN2
V375A28T600BN2
Sandelyje: 4414 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BN2.pdf
V375A28T600BS3
V375A28T600BS3
Sandelyje: 4425 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BS3.pdf
V375A28T600BG3
V375A28T600BG3
parsisiųsti: V375A28T600BG3.pdf
V375A28T600BN3
V375A28T600BN3