V375A28T600B
VicorVicor
V375A28T600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A28T600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 600W
Duomenų lapai: V375A28T600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 257 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A28T600B specifikacijos
Dalies numeris V375A28T600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 257 pcs Duomenų lapas V375A28T600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 21.43A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 21.43A Bazinės dalies numeris V375A28T600
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A28T400BN
V375A28T400BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 400W
Sandelyje: 388 pcs
parsisiųsti: V375A28T400BN.pdf
RFQ
V375A28T400BS
V375A28T400BS
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5139 pcs
parsisiųsti: V375A28T400BS.pdf
RFQ
V375A28T600BF3
V375A28T600BF3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 600W
Sandelyje: 254 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BF3.pdf
V375A28T600B3
V375A28T600B3
Sandelyje: 4406 pcs
parsisiųsti: V375A28T600B3.pdf
V375A28T600BG
V375A28T600BG
Sandelyje: 287 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BG.pdf
V375A28T600BF
V375A28T600BF
Sandelyje: 243 pcs
parsisiųsti: V375A28T600BF.pdf
V375A28T600B2
V375A28T600B2