V375A28M600BL
VicorVicor
V375A28M600BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A28M600BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 600W
Duomenų lapai: V375A28M600BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 137 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A28M600BL specifikacijos
Dalies numeris V375A28M600BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 137 pcs Duomenų lapas V375A28M600BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 21.43A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 21.43A Bazinės dalies numeris V375A28M600
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A28M600BG2
V375A28M600BG2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 600W
Sandelyje: 5014 pcs
parsisiųsti: V375A28M600BG2.pdf
RFQ
V375A28M600BN3
V375A28M600BN3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 142 pcs
parsisiųsti: V375A28M600BN3.pdf
RFQ
V375A28M600BL2
V375A28M600BL2
Sandelyje: 122 pcs
parsisiųsti: V375A28M600BL2.pdf
V375A28M600BN2
V375A28M600BN2
Sandelyje: 118 pcs
parsisiųsti: V375A28M600BN2.pdf
V375A28M600BF2
V375A28M600BF2
Sandelyje: 5610 pcs
parsisiųsti: V375A28M600BF2.pdf
V375A28M600BL3
V375A28M600BL3