V375A28M600B
VicorVicor
V375A28M600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A28M600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 600W
Duomenų lapai: V375A28M600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A28M600B specifikacijos
Dalies numeris V375A28M600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4191 pcs Duomenų lapas V375A28M600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 21.43A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 21.43A
Bazinės dalies numeris V375A28M600 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A28M600B3
V375A28M600B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 600W
Sandelyje: 133 pcs
parsisiųsti: V375A28M600B3.pdf
RFQ
V375A28M400BS
V375A28M400BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 400W
Sandelyje: 3983 pcs
parsisiųsti: V375A28M400BS.pdf
RFQ
V375A28M600BF2
V375A28M600BF2