V375A24M400B
VicorVicor
V375A24M400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A24M400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 400W
Duomenų lapai: V375A24M400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A24M400B specifikacijos
Dalies numeris V375A24M400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4882 pcs Duomenų lapas V375A24M400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 16.67A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 16.67A
Bazinės dalies numeris V375A24M400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A24M400BF2
V375A24M400BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 400W
Sandelyje: 4109 pcs
parsisiųsti: V375A24M400BF2.pdf
RFQ
V375A24M400B3
V375A24M400B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4051 pcs
parsisiųsti: V375A24M400B3.pdf
RFQ
V375A24H600BS
V375A24H600BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 600W
parsisiųsti: V375A24H600BS.pdf
V375A24M400B2
V375A24M400B2
parsisiųsti: V375A24M400B2.pdf
V375A24H600BS3
V375A24H600BS3
parsisiųsti: V375A24H600BS3.pdf
V375A24H600BN
V375A24H600BN
Sandelyje: 139 pcs
parsisiųsti: V375A24H600BN.pdf
V375A24M400BF
V375A24M400BF
parsisiųsti: V375A24M400BF.pdf
V375A24H600BN2
V375A24H600BN2
parsisiųsti: V375A24H600BN2.pdf
V375A24M400BG
V375A24M400BG
parsisiųsti: V375A24M400BG.pdf
V375A24M400BF3
V375A24M400BF3
parsisiųsti: V375A24M400BF3.pdf
V375A24H600BN3
V375A24H600BN3