V375A24H600B
VicorVicor
V375A24H600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A24H600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 600W
Duomenų lapai: V375A24H600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V375A24H600B specifikacijos
Dalies numeris V375A24H600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5993 pcs Duomenų lapas V375A24H600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 25A 250V - 425V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A
Bazinės dalies numeris V375A24H600 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A24H400BS3
V375A24H400BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 400W
Sandelyje: 4467 pcs
parsisiųsti: V375A24H400BS3.pdf
RFQ
V375A24H600B3
V375A24H600B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 600W
Sandelyje: 5205 pcs
parsisiųsti: V375A24H600B3.pdf
RFQ
V375A24H400BN2
V375A24H400BN2
parsisiųsti: V375A24H400BN2.pdf
V375A24H600BG
V375A24H600BG
Sandelyje: 154 pcs
parsisiųsti: V375A24H600BG.pdf
V375A24H600B2
V375A24H600B2