V375A12H600B
VicorVicor
V375A12H600B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V375A12H600B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 600W
Duomenų lapai: V375A12H600B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 142 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V375A12H600B specifikacijos
Dalies numeris V375A12H600B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 142 pcs Duomenų lapas V375A12H600B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 250V Įtampa - įėjimas (maks.) 425V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 250V - 425V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 50A Bazinės dalies numeris V375A12H600
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V375A12H400BS2
V375A12H400BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 400W
Sandelyje: 4418 pcs
parsisiųsti: V375A12H400BS2.pdf
RFQ
V375A12H600BF3
V375A12H600BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 600W
Sandelyje: 4872 pcs
parsisiųsti: V375A12H600BF3.pdf
RFQ
V375A12H400BS
V375A12H400BS
parsisiųsti: V375A12H400BS.pdf
V375A12H600BG
V375A12H600BG
Sandelyje: 149 pcs
parsisiųsti: V375A12H600BG.pdf
V375A12H400BN3
V375A12H400BN3
parsisiųsti: V375A12H400BN3.pdf
V375A12H600BF
V375A12H600BF
parsisiųsti: V375A12H600BF.pdf
V375A12H600B3
V375A12H600B3
parsisiųsti: V375A12H600B3.pdf
V375A12H400BN2
V375A12H400BN2
parsisiųsti: V375A12H400BN2.pdf
V375A12H600BF2
V375A12H600BF2
Sandelyje: 135 pcs
parsisiųsti: V375A12H600BF2.pdf
V375A12H400BS3
V375A12H400BS3
parsisiųsti: V375A12H400BS3.pdf
V375A12H600B2
V375A12H600B2
parsisiųsti: V375A12H600B2.pdf
V375A12H400BN
V375A12H400BN
Sandelyje: 179 pcs
parsisiųsti: V375A12H400BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus