V300C8C100B2
VicorVicor
V300C8C100B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C8C100B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 100W
Duomenų lapai: V300C8C100B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300C8C100B2 specifikacijos
Dalies numeris V300C8C100B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5830 pcs Duomenų lapas V300C8C100B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 82.3% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A Bazinės dalies numeris V300C8C100