V300C5H50B
VicorVicor
V300C5H50B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C5H50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 50W
Duomenų lapai: V300C5H50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 545 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 545 pcs
  • Pranešimas
V300C5H50B specifikacijos
Dalies numeris V300C5H50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 545 pcs Duomenų lapas V300C5H50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V300C5H50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C5H100BS3
V300C5H100BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 482 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BS3.pdf
RFQ
V300C5H50B3
V300C5H50B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 591 pcs
parsisiųsti: V300C5H50B3.pdf
RFQ
V300C5H100BS2
V300C5H100BS2
Sandelyje: 5940 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BS2.pdf
V300C5H100BS
V300C5H100BS
Sandelyje: 483 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BS.pdf
V300C5H50BF
V300C5H50BF
Sandelyje: 5334 pcs
parsisiųsti: V300C5H50BF.pdf
V300C5H50BF3
V300C5H50BF3
Sandelyje: 537 pcs
parsisiųsti: V300C5H50BF3.pdf
V300C5H50B2
V300C5H50B2
parsisiųsti: V300C5H50B2.pdf
V300C5H100BN2
V300C5H100BN2
Sandelyje: 419 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BN2.pdf
V300C5H100BN
V300C5H100BN
Sandelyje: 460 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BN.pdf
V300C5H50BF2
V300C5H50BF2
parsisiųsti: V300C5H50BF2.pdf
V300C5H50BG
V300C5H50BG
Sandelyje: 535 pcs
parsisiųsti: V300C5H50BG.pdf
V300C5H100BN3
V300C5H100BN3
Sandelyje: 379 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BN3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus