V300C5H100B
VicorVicor
V300C5H100B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C5H100B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: V300C5H100B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 435 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C5H100B specifikacijos
Dalies numeris V300C5H100B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 435 pcs Duomenų lapas V300C5H100B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Bazinės dalies numeris V300C5H100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C5H100B3
V300C5H100B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 100W
Sandelyje: 383 pcs
parsisiųsti: V300C5H100B3.pdf
RFQ
V300C5E50BS2
V300C5E50BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 50W
Sandelyje: 5243 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BS2.pdf
RFQ
V300C5E50BN3
V300C5E50BN3
Sandelyje: 4070 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BN3.pdf
V300C5H100BF
V300C5H100BF
parsisiųsti: V300C5H100BF.pdf
V300C5H100B2
V300C5H100B2
Sandelyje: 474 pcs
parsisiųsti: V300C5H100B2.pdf
V300C5H100BF2
V300C5H100BF2
parsisiųsti: V300C5H100BF2.pdf
V300C5E50BS3
V300C5E50BS3
Sandelyje: 643 pcs
parsisiųsti: V300C5E50BS3.pdf
V300C5H100BF3
V300C5H100BF3
Sandelyje: 490 pcs
parsisiųsti: V300C5H100BF3.pdf
V300C5H100BG
V300C5H100BG