V300C5E50BL3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C5E50BL3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Duomenų lapai: V300C5E50BL3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C5E50BL3 specifikacijos
Dalies numeris V300C5E50BL3 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1176 pcs Duomenų lapas V300C5E50BL3.pdf
Įtampa - darbo 50W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 375V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 180V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija Quarter Brick
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V300C5E50BL3
Linijinis reglamentas 81% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 10A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)