V300C48M150B
VicorVicor
V300C48M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C48M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V300C48M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300C48M150B specifikacijos
Dalies numeris V300C48M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5870 pcs Duomenų lapas V300C48M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 88.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A Bazinės dalies numeris V300C48M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C48H75BN2
V300C48H75BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 75W
Sandelyje: 4203 pcs
parsisiųsti: V300C48H75BN2.pdf
RFQ
V300C48H75BS2
V300C48H75BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5337 pcs
parsisiųsti: V300C48H75BS2.pdf
RFQ
V300C48M150B2
V300C48M150B2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 313 pcs
parsisiųsti: V300C48M150B2.pdf
V300C48M150BG
V300C48M150BG
parsisiųsti: V300C48M150BG.pdf
V300C48M150BF3
V300C48M150BF3
parsisiųsti: V300C48M150BF3.pdf
V300C48H75BN
V300C48H75BN
Sandelyje: 512 pcs
parsisiųsti: V300C48H75BN.pdf
V300C48M150B3
V300C48M150B3
parsisiųsti: V300C48M150B3.pdf
V300C48M150BF
V300C48M150BF