V300C48E75B
VicorVicor
V300C48E75B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C48E75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 75W
Duomenų lapai: V300C48E75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 585 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C48E75B specifikacijos
Dalies numeris V300C48E75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 585 pcs Duomenų lapas V300C48E75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.56A
Bazinės dalies numeris V300C48E75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C48E150BN3
V300C48E150BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 626 pcs
parsisiųsti: V300C48E150BN3.pdf
RFQ
V300C48E150BS2
V300C48E150BS2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5324 pcs
parsisiųsti: V300C48E150BS2.pdf
RFQ
V300C48E75BF2
V300C48E75BF2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 75W
Sandelyje: 4855 pcs
parsisiųsti: V300C48E75BF2.pdf
V300C48E150BS
V300C48E150BS
Sandelyje: 677 pcs
parsisiųsti: V300C48E150BS.pdf
V300C48E150BS3
V300C48E150BS3
parsisiųsti: V300C48E150BS3.pdf
V300C48E75B2
V300C48E75B2
parsisiųsti: V300C48E75B2.pdf
V300C48E150BN2
V300C48E150BN2
Sandelyje: 674 pcs
parsisiųsti: V300C48E150BN2.pdf
V300C48E75B3
V300C48E75B3
Sandelyje: 590 pcs
parsisiųsti: V300C48E75B3.pdf
V300C48E75BF3
V300C48E75BF3
parsisiųsti: V300C48E75BF3.pdf
V300C48E150BN
V300C48E150BN
parsisiųsti: V300C48E150BN.pdf
V300C48E75BF
V300C48E75BF
Sandelyje: 700 pcs
parsisiųsti: V300C48E75BF.pdf
V300C48E75BG
V300C48E75BG
Sandelyje: 700 pcs
parsisiųsti: V300C48E75BG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus