V300C48E150B
VicorVicor
V300C48E150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C48E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V300C48E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 739 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C48E150B specifikacijos
Dalies numeris V300C48E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 739 pcs Duomenų lapas V300C48E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 88.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A
Bazinės dalies numeris V300C48E150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C48E150B3
V300C48E150B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 5756 pcs
parsisiųsti: V300C48E150B3.pdf
RFQ
V300C48C75BN2
V300C48C75BN2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 75W
Sandelyje: 621 pcs
parsisiųsti: V300C48C75BN2.pdf
RFQ
V300C48C75BS
V300C48C75BS
Sandelyje: 5883 pcs
parsisiųsti: V300C48C75BS.pdf
V300C48E150BF2
V300C48E150BF2
parsisiųsti: V300C48E150BF2.pdf
V300C48C75BN3
V300C48C75BN3
Sandelyje: 634 pcs
parsisiųsti: V300C48C75BN3.pdf
V300C48C75BS2
V300C48C75BS2
Sandelyje: 684 pcs
parsisiųsti: V300C48C75BS2.pdf
V300C48E150B2
V300C48E150B2
parsisiųsti: V300C48E150B2.pdf
V300C48C75BN
V300C48C75BN
Sandelyje: 683 pcs
parsisiųsti: V300C48C75BN.pdf
V300C48E150BF
V300C48E150BF
parsisiųsti: V300C48E150BF.pdf
V300C48E150BG
V300C48E150BG
Sandelyje: 607 pcs
parsisiųsti: V300C48E150BG.pdf
V300C48C75BS3
V300C48C75BS3
parsisiųsti: V300C48C75BS3.pdf
V300C48E150BF3
V300C48E150BF3
Sandelyje: 588 pcs
parsisiųsti: V300C48E150BF3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus