V300C3V3M75BL2
VicorVicor
V300C3V3M75BL2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C3V3M75BL2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V300C3V3M75BL2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 354 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C3V3M75BL2 specifikacijos
Dalies numeris V300C3V3M75BL2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 354 pcs Duomenų lapas V300C3V3M75BL2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A
Bazinės dalies numeris V300C3V3M75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C3V3M75BS2
V300C3V3M75BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 5159 pcs
parsisiųsti: V300C3V3M75BS2.pdf
RFQ
V300C3V3M75BN
V300C3V3M75BN
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 285 pcs
parsisiųsti: V300C3V3M75BN.pdf
RFQ
V300C3V3M75BL
V300C3V3M75BL