V300C3V3M50BF
VicorVicor
V300C3V3M50BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C3V3M50BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V300C3V3M50BF.pdf
  • Pranešimas
V300C3V3M50BF specifikacijos
Dalies numeris V300C3V3M50BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4529 pcs Duomenų lapas V300C3V3M50BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 77.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A Bazinės dalies numeris V300C3V3M50
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C3V3M50BG
V300C3V3M50BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 4289 pcs
parsisiųsti: V300C3V3M50BG.pdf
RFQ
V300C3V3M50BF3
V300C3V3M50BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4428 pcs
parsisiųsti: V300C3V3M50BF3.pdf
RFQ
V300C3V3M50BG2
V300C3V3M50BG2
parsisiųsti: V300C3V3M50BG2.pdf
V300C3V3M50BL
V300C3V3M50BL
Sandelyje: 318 pcs
parsisiųsti: V300C3V3M50BL.pdf
V300C3V3M50B
V300C3V3M50B
parsisiųsti: V300C3V3M50B.pdf
V300C3V3H75BS
V300C3V3H75BS
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 396 pcs
parsisiųsti: V300C3V3H75BS.pdf
V300C3V3H75BS2
V300C3V3H75BS2
parsisiųsti: V300C3V3H75BS2.pdf
V300C3V3M50BF2
V300C3V3M50BF2