V300C3V3C75BL
VicorVicor
V300C3V3C75BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C3V3C75BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V300C3V3C75BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 704 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
  • Pranešimas
V300C3V3C75BL specifikacijos
Dalies numeris V300C3V3C75BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 704 pcs Duomenų lapas V300C3V3C75BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Kiti vardai 1102-1355
V300C3V3C75BL-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 79.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A Bazinės dalies numeris V300C3V3C75
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V300C3V3C75BS
V300C3V3C75BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 631 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75BS.pdf
RFQ
V300C3V3C75BG2
V300C3V3C75BG2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 564 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75BG2.pdf
RFQ
V300C3V3C75BL3
V300C3V3C75BL3