V300C3V3C75B
VicorVicor
V300C3V3C75B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C3V3C75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai: V300C3V3C75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 743 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 743 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C3V3C75B specifikacijos
Dalies numeris V300C3V3C75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 743 pcs Duomenų lapas V300C3V3C75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 22.7A
Bazinės dalies numeris V300C3V3C75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C3V3C50BN3
V300C3V3C50BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 701 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50BN3.pdf
RFQ
V300C3V3C75B3
V300C3V3C75B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 759 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75B3.pdf
RFQ
V300C3V3C75BG
V300C3V3C75BG
Sandelyje: 641 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75BG.pdf
V300C3V3C50BS
V300C3V3C50BS
Sandelyje: 4650 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50BS.pdf
V300C3V3C50BN
V300C3V3C50BN
Sandelyje: 699 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50BN.pdf
V300C3V3C75BF
V300C3V3C75BF
Sandelyje: 4812 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75BF.pdf
V300C3V3C50BS3
V300C3V3C50BS3
parsisiųsti: V300C3V3C50BS3.pdf
V300C3V3C50BS2
V300C3V3C50BS2
Sandelyje: 708 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50BS2.pdf
V300C3V3C75B2
V300C3V3C75B2
Sandelyje: 675 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75B2.pdf
V300C3V3C50BN2
V300C3V3C50BN2
parsisiųsti: V300C3V3C50BN2.pdf
V300C3V3C75BF2
V300C3V3C75BF2
parsisiųsti: V300C3V3C75BF2.pdf
V300C3V3C75BF3
V300C3V3C75BF3
Sandelyje: 709 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C75BF3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus