V300C3V3C50B
VicorVicor
V300C3V3C50B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C3V3C50B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Duomenų lapai: V300C3V3C50B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 563 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C3V3C50B specifikacijos
Dalies numeris V300C3V3C50B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 563 pcs Duomenų lapas V300C3V3C50B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 77.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15.15A
Bazinės dalies numeris V300C3V3C50 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C3V3C50BF3
V300C3V3C50BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Sandelyje: 566 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50BF3.pdf
RFQ
V300C36T75BS2
V300C36T75BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 75W
Sandelyje: 4169 pcs
parsisiųsti: V300C36T75BS2.pdf
RFQ
V300C36T75BN2
V300C36T75BN2
Sandelyje: 5158 pcs
parsisiųsti: V300C36T75BN2.pdf
V300C3V3C50BF2
V300C3V3C50BF2
parsisiųsti: V300C3V3C50BF2.pdf
V300C3V3C50B2
V300C3V3C50B2
parsisiųsti: V300C3V3C50B2.pdf
V300C36T75BN3
V300C36T75BN3
Sandelyje: 609 pcs
parsisiųsti: V300C36T75BN3.pdf
V300C3V3C50BG
V300C3V3C50BG
Sandelyje: 564 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50BG.pdf
V300C36T75BS
V300C36T75BS
parsisiųsti: V300C36T75BS.pdf
V300C3V3C50BF
V300C3V3C50BF
parsisiųsti: V300C3V3C50BF.pdf
V300C3V3C50B3
V300C3V3C50B3
Sandelyje: 629 pcs
parsisiųsti: V300C3V3C50B3.pdf
V300C36T75BS3
V300C36T75BS3