V300C36T150BF
VicorVicor
V300C36T150BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C36T150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V300C36T150BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 666 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C36T150BF specifikacijos
Dalies numeris V300C36T150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 666 pcs Duomenų lapas V300C36T150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V300C36T150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C36T150BF3
V300C36T150BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 685 pcs
parsisiųsti: V300C36T150BF3.pdf
RFQ
V300C36M75BS3
V300C36M75BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 75W
Sandelyje: 4060 pcs
parsisiųsti: V300C36M75BS3.pdf
RFQ
V300C36T150B3
V300C36T150B3
Sandelyje: 697 pcs
parsisiųsti: V300C36T150B3.pdf
V300C36T150BF2
V300C36T150BF2
Sandelyje: 5136 pcs
parsisiųsti: V300C36T150BF2.pdf
V300C36T150B2
V300C36T150B2
parsisiųsti: V300C36T150B2.pdf
V300C36T150BL
V300C36T150BL
Sandelyje: 614 pcs
parsisiųsti: V300C36T150BL.pdf
V300C36T150B
V300C36T150B