V300C28T75BF
VicorVicor
V300C28T75BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C28T75BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 75W
Duomenų lapai: V300C28T75BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 599 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C28T75BF specifikacijos
Dalies numeris V300C28T75BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 599 pcs Duomenų lapas V300C28T75BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.68A