V300C28E75B
VicorVicor
V300C28E75B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C28E75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 75W
Duomenų lapai: V300C28E75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 575 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C28E75B specifikacijos
Dalies numeris V300C28E75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 575 pcs Duomenų lapas V300C28E75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.68A
Bazinės dalies numeris V300C28E75 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C28E75B3
V300C28E75B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 75W
Sandelyje: 627 pcs
parsisiųsti: V300C28E75B3.pdf
RFQ
V300C28E75B2
V300C28E75B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 687 pcs
parsisiųsti: V300C28E75B2.pdf
RFQ
V300C28E75BF3
V300C28E75BF3
Sandelyje: 561 pcs
parsisiųsti: V300C28E75BF3.pdf
V300C28E75BG
V300C28E75BG
Sandelyje: 684 pcs
parsisiųsti: V300C28E75BG.pdf
V300C28E75BF
V300C28E75BF