V300C28C150B
VicorVicor
V300C28C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C28C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V300C28C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 663 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C28C150B specifikacijos
Dalies numeris V300C28C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 663 pcs Duomenų lapas V300C28C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A
Bazinės dalies numeris V300C28C150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C28C150BF2
V300C28C150BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 4866 pcs
parsisiųsti: V300C28C150BF2.pdf
RFQ
V300C28C150BF
V300C28C150BF
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5629 pcs
parsisiųsti: V300C28C150BF.pdf
RFQ
V300C28C150B2
V300C28C150B2
parsisiųsti: V300C28C150B2.pdf
V300C24T75BS2
V300C24T75BS2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 75W
parsisiųsti: V300C24T75BS2.pdf
V300C28C150BG
V300C28C150BG
Sandelyje: 769 pcs
parsisiųsti: V300C28C150BG.pdf
V300C24T75BN
V300C24T75BN
Sandelyje: 640 pcs
parsisiųsti: V300C24T75BN.pdf
V300C28C150B3
V300C28C150B3