V300C24C150B
VicorVicor
V300C24C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C24C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V300C24C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 657 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 657 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300C24C150B specifikacijos
Dalies numeris V300C24C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 657 pcs Duomenų lapas V300C24C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Bazinės dalies numeris V300C24C150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C24C150BG
V300C24C150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 649 pcs
parsisiųsti: V300C24C150BG.pdf
RFQ
V300C24C150BF2
V300C24C150BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4628 pcs
parsisiųsti: V300C24C150BF2.pdf
RFQ
V300C15T75BN2
V300C15T75BN2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 75W
Sandelyje: 649 pcs
parsisiųsti: V300C15T75BN2.pdf
V300C24C150BF
V300C24C150BF
Sandelyje: 608 pcs
parsisiųsti: V300C24C150BF.pdf
V300C24C150B2
V300C24C150B2
Sandelyje: 690 pcs
parsisiųsti: V300C24C150B2.pdf
V300C24C150B3
V300C24C150B3
Sandelyje: 620 pcs
parsisiųsti: V300C24C150B3.pdf
V300C15T75BS
V300C15T75BS
Sandelyje: 4444 pcs
parsisiųsti: V300C15T75BS.pdf
V300C24C150BF3
V300C24C150BF3