V300C15T75B
VicorVicor
V300C15T75B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C15T75B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 75W
Duomenų lapai: V300C15T75B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300C15T75B specifikacijos
Dalies numeris V300C15T75B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4308 pcs Duomenų lapas V300C15T75B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Bazinės dalies numeris V300C15T75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C15T150BS3
V300C15T150BS3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 4592 pcs
parsisiųsti: V300C15T150BS3.pdf
RFQ
V300C15T75B2
V300C15T75B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 75W
Sandelyje: 4303 pcs
parsisiųsti: V300C15T75B2.pdf
RFQ
V300C15T75BF2
V300C15T75BF2
parsisiųsti: V300C15T75BF2.pdf
V300C15T150BN2
V300C15T150BN2
parsisiųsti: V300C15T150BN2.pdf
V300C15T150BN3
V300C15T150BN3
Sandelyje: 531 pcs
parsisiųsti: V300C15T150BN3.pdf
V300C15T75BF
V300C15T75BF
parsisiųsti: V300C15T75BF.pdf
V300C15T150BN
V300C15T150BN
Sandelyje: 553 pcs
parsisiųsti: V300C15T150BN.pdf
V300C15T150BS2
V300C15T150BS2
parsisiųsti: V300C15T150BS2.pdf
V300C15T75BG
V300C15T75BG
Sandelyje: 575 pcs
parsisiųsti: V300C15T75BG.pdf
V300C15T75BF3
V300C15T75BF3
Sandelyje: 652 pcs
parsisiųsti: V300C15T75BF3.pdf
V300C15T150BS
V300C15T150BS
Sandelyje: 553 pcs
parsisiųsti: V300C15T150BS.pdf
V300C15T75B3
V300C15T75B3
Sandelyje: 705 pcs
parsisiųsti: V300C15T75B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus