V300C15M75BS3
VicorVicor
V300C15M75BS3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C15M75BS3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 75W
Duomenų lapai: V300C15M75BS3.pdf
  • Pranešimas
V300C15M75BS3 specifikacijos
Dalies numeris V300C15M75BS3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5293 pcs Duomenų lapas V300C15M75BS3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Programos ITE (Commercial)