V300C15M150B
VicorVicor
V300C15M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C15M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V300C15M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300C15M150B specifikacijos
Dalies numeris V300C15M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4588 pcs Duomenų lapas V300C15M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Bazinės dalies numeris V300C15M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C15H75BN3
V300C15H75BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 75W
Sandelyje: 463 pcs
parsisiųsti: V300C15H75BN3.pdf
RFQ
V300C15H75BN2
V300C15H75BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4137 pcs
parsisiųsti: V300C15H75BN2.pdf
RFQ
V300C15M150B3
V300C15M150B3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 265 pcs
parsisiųsti: V300C15M150B3.pdf
V300C15H75BS3
V300C15H75BS3
Sandelyje: 474 pcs
parsisiųsti: V300C15H75BS3.pdf
V300C15H75BS2
V300C15H75BS2
Sandelyje: 4549 pcs
parsisiųsti: V300C15H75BS2.pdf
V300C15M150B2
V300C15M150B2
Sandelyje: 247 pcs
parsisiųsti: V300C15M150B2.pdf
V300C15M150BF3
V300C15M150BF3
parsisiųsti: V300C15M150BF3.pdf
V300C15M150BG
V300C15M150BG
Sandelyje: 260 pcs
parsisiųsti: V300C15M150BG.pdf
V300C15M150BF2
V300C15M150BF2
parsisiųsti: V300C15M150BF2.pdf
V300C15H75BS
V300C15H75BS
parsisiųsti: V300C15H75BS.pdf
V300C15M150BF
V300C15M150BF
parsisiųsti: V300C15M150BF.pdf
V300C15H75BN
V300C15H75BN
Sandelyje: 453 pcs
parsisiųsti: V300C15H75BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus