V300C12T75BL2
VicorVicor
V300C12T75BL2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C12T75BL2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 75W
Duomenų lapai: V300C12T75BL2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 789 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
V300C12T75BL2 specifikacijos
Dalies numeris V300C12T75BL2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 789 pcs Duomenų lapas V300C12T75BL2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 75W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Kiti vardai 1102-5955
V300C12T75BL2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Bazinės dalies numeris V300C12T75
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300C12T75BL3
V300C12T75BL3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 75W
Sandelyje: 595 pcs
parsisiųsti: V300C12T75BL3.pdf
RFQ
V300C12T75BL
V300C12T75BL
Gamintojai: Vicor