V300C12C150B2
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300C12C150B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
Duomenų lapai: V300C12C150B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 636 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
  • Pranešimas
V300C12C150B2 specifikacijos
Dalies numeris V300C12C150B2 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 636 pcs Duomenų lapas V300C12C150B2.pdf
Įtampa - darbo 150W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 12V
Įtampa - įėjimas (maks.) 375V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 180V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija Quarter Brick
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V300C12C150B2
Linijinis reglamentas 85.3% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 12.5A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)