V300B8C200B
VicorVicor
V300B8C200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B8C200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 200W
Duomenų lapai: V300B8C200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300B8C200B specifikacijos
Dalies numeris V300B8C200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4067 pcs Duomenų lapas V300B8C200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A
Bazinės dalies numeris V300B8C200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300B8C200BF
V300B8C200BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 200W
Sandelyje: 471 pcs
parsisiųsti: V300B8C200BF.pdf
RFQ
V300B8C200B3
V300B8C200B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 588 pcs
parsisiųsti: V300B8C200B3.pdf
RFQ
V300B8C200BG
V300B8C200BG
Sandelyje: 481 pcs
parsisiųsti: V300B8C200BG.pdf
V300B5T200BS2
V300B5T200BS2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 4710 pcs
parsisiųsti: V300B5T200BS2.pdf
V300B8C200BF3
V300B8C200BF3
Sandelyje: 578 pcs
parsisiųsti: V300B8C200BF3.pdf
V300B5T200BN3
V300B5T200BN3
Sandelyje: 4326 pcs
parsisiųsti: V300B5T200BN3.pdf
V300B5T200BN2
V300B5T200BN2
parsisiųsti: V300B5T200BN2.pdf
V300B8C200B2
V300B8C200B2
Sandelyje: 505 pcs
parsisiųsti: V300B8C200B2.pdf
V300B5T200BS
V300B5T200BS
Sandelyje: 478 pcs
parsisiųsti: V300B5T200BS.pdf
V300B5T200BS3
V300B5T200BS3
Sandelyje: 603 pcs
parsisiųsti: V300B5T200BS3.pdf
V300B8C200BF2
V300B8C200BF2
parsisiųsti: V300B8C200BF2.pdf
V300B5T200BN
V300B5T200BN
Sandelyje: 563 pcs
parsisiųsti: V300B5T200BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus