V300B5T150B
VicorVicor
V300B5T150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B5T150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V300B5T150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 494 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V300B5T150B specifikacijos
Dalies numeris V300B5T150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 494 pcs Duomenų lapas V300B5T150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 180V - 375V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Bazinės dalies numeris V300B5T150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300B5T150BG
V300B5T150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 506 pcs
parsisiųsti: V300B5T150BG.pdf
RFQ
V300B5T150B3
V300B5T150B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 624 pcs
parsisiųsti: V300B5T150B3.pdf
RFQ
V300B5M200BS3
V300B5M200BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 4464 pcs
parsisiųsti: V300B5M200BS3.pdf
V300B5T150B2
V300B5T150B2
Sandelyje: 545 pcs
parsisiųsti: V300B5T150B2.pdf
V300B5T150BF
V300B5T150BF