V300B2T100BF3
VicorVicor
V300B2T100BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B2T100BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2V 100W
Duomenų lapai: V300B2T100BF3.pdf
  • Pranešimas
V300B2T100BF3 specifikacijos
Dalies numeris V300B2T100BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4511 pcs Duomenų lapas V300B2T100BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 74%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A
Bazinės dalies numeris V300B2T100 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300B2T100BF
V300B2T100BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 2V 100W