V300B15M150B
VicorVicor
V300B15M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B15M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: V300B15M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300B15M150B specifikacijos
Dalies numeris V300B15M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5029 pcs Duomenų lapas V300B15M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.9%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Bazinės dalies numeris V300B15M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300B15H250BN
V300B15H250BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 250W
Sandelyje: 314 pcs
parsisiųsti: V300B15H250BN.pdf
RFQ
V300B15H250BS3
V300B15H250BS3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4833 pcs
parsisiųsti: V300B15H250BS3.pdf
RFQ
V300B15M150B2
V300B15M150B2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 150W
Sandelyje: 4463 pcs
parsisiųsti: V300B15M150B2.pdf
V300B15H250BN3
V300B15H250BN3
parsisiųsti: V300B15H250BN3.pdf
V300B15M150BG
V300B15M150BG
parsisiųsti: V300B15M150BG.pdf
V300B15H250BS2
V300B15H250BS2
parsisiųsti: V300B15H250BS2.pdf
V300B15M150BF3
V300B15M150BF3
parsisiųsti: V300B15M150BF3.pdf
V300B15M150B3
V300B15M150B3
parsisiųsti: V300B15M150B3.pdf
V300B15M150BF
V300B15M150BF
parsisiųsti: V300B15M150BF.pdf
V300B15M150BF2
V300B15M150BF2
parsisiųsti: V300B15M150BF2.pdf
V300B15H250BS
V300B15H250BS