V300B12C150B
VicorVicor
V300B12C150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V300B12C150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: V300B12C150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V300B12C150B specifikacijos
Dalies numeris V300B12C150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5463 pcs Duomenų lapas V300B12C150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A
Bazinės dalies numeris V300B12C150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V300A8T400BS
V300A8T400BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 400W
Sandelyje: 4770 pcs
parsisiųsti: V300A8T400BS.pdf
RFQ
V300B12C150BF
V300B12C150BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 150W
Sandelyje: 5527 pcs
parsisiųsti: V300B12C150BF.pdf
RFQ
V300B12C150BF2
V300B12C150BF2
parsisiųsti: V300B12C150BF2.pdf
V300A8T400BN
V300A8T400BN
Sandelyje: 357 pcs
parsisiųsti: V300A8T400BN.pdf
V300B12C150B2
V300B12C150B2
parsisiųsti: V300B12C150B2.pdf
V300B12C150BG
V300B12C150BG
Sandelyje: 513 pcs
parsisiųsti: V300B12C150BG.pdf
V300A8T400BS2
V300A8T400BS2
parsisiųsti: V300A8T400BS2.pdf
V300A8T400BS3
V300A8T400BS3
Sandelyje: 367 pcs
parsisiųsti: V300A8T400BS3.pdf
V300B12C150B3
V300B12C150B3
Sandelyje: 504 pcs
parsisiųsti: V300B12C150B3.pdf
V300A8T400BN3
V300A8T400BN3
parsisiųsti: V300A8T400BN3.pdf
V300B12C150BF3
V300B12C150BF3
Sandelyje: 584 pcs
parsisiųsti: V300B12C150BF3.pdf
V300A8T400BN2
V300A8T400BN2
parsisiųsti: V300A8T400BN2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus