V28C28T100BN2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28C28T100BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 100W
Duomenų lapai: V28C28T100BN2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 613 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28C28T100BN2 specifikacijos
Dalies numeris V28C28T100BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 613 pcs Duomenų lapas V28C28T100BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 80.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.57A