V28C15H100BF2
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28C15H100BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
Duomenų lapai: V28C15H100BF2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 401 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 401 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28C15H100BF2 specifikacijos
Dalies numeris V28C15H100BF2 Gamintojas Vicor Corporation
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 401 pcs Duomenų lapas V28C15H100BF2.pdf
Įtampa - darbo 100W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 15V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija Quarter Brick
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo kodas V28C15H100BF2
Linijinis reglamentas 80.7% funkcijos OVP, UVLO
Funkcijos kaiščiai 6.67A Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 9V - 36V Input
apibūdinimas CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W Dabartinis - Breakover 3kV (3000V)