V28C12M100BS3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28C12M100BS3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 100W
Duomenų lapai: V28C12M100BS3.pdf
  • Pranešimas
V28C12M100BS3 specifikacijos
Dalies numeris V28C12M100BS3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5250 pcs Duomenų lapas V28C12M100BS3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8.33A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28C12M100BS
V28C12M100BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 100W