V28B48C150BN2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B48C150BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: V28B48C150BN2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 625 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28B48C150BN2 specifikacijos
Dalies numeris V28B48C150BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 625 pcs Duomenų lapas V28B48C150BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 81.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.13A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B48C150BL
V28B48C150BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 150W
Sandelyje: 605 pcs
parsisiųsti: V28B48C150BL.pdf
RFQ
V28B48H150B
V28B48H150B
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5681 pcs
parsisiųsti: V28B48H150B.pdf
RFQ
V28B48C150BN
V28B48C150BN