V28B36M150B
VicorVicor
V28B36M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B36M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 36V 150W
Duomenų lapai: V28B36M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V28B36M150B specifikacijos
Dalies numeris V28B36M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 36V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4518 pcs Duomenų lapas V28B36M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 36V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 79.8%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V28B36M150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B36M150BG
V28B36M150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 150W
Sandelyje: 5087 pcs
parsisiųsti: V28B36M150BG.pdf
RFQ
V28B36M150B2
V28B36M150B2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4716 pcs
parsisiųsti: V28B36M150B2.pdf
RFQ
V28B36H150BS2
V28B36H150BS2
parsisiųsti: V28B36H150BS2.pdf
V28B36H150BS3
V28B36H150BS3
parsisiųsti: V28B36H150BS3.pdf
V28B36M150BF
V28B36M150BF
parsisiųsti: V28B36M150BF.pdf
V28B36H150BN3
V28B36H150BN3
Sandelyje: 291 pcs
parsisiųsti: V28B36H150BN3.pdf
V28B36M150BF2
V28B36M150BF2
parsisiųsti: V28B36M150BF2.pdf
V28B36H150BS
V28B36H150BS
parsisiųsti: V28B36H150BS.pdf
V28B36H150BN2
V28B36H150BN2
parsisiųsti: V28B36H150BN2.pdf
V28B36M150BF3
V28B36M150BF3
parsisiųsti: V28B36M150BF3.pdf
V28B36M150B3
V28B36M150B3
parsisiųsti: V28B36M150B3.pdf
V28B36H150BN
V28B36H150BN
parsisiųsti: V28B36H150BN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus