V28B28M150B
VicorVicor
V28B28M150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B28M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V28B28M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 274 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28B28M150B specifikacijos
Dalies numeris V28B28M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 274 pcs Duomenų lapas V28B28M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A Bazinės dalies numeris V28B28M150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B28H150BN
V28B28H150BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 4687 pcs
parsisiųsti: V28B28H150BN.pdf
RFQ
V28B28M150BF2
V28B28M150BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5913 pcs
parsisiųsti: V28B28M150BF2.pdf
RFQ
V28B28M150BF
V28B28M150BF
parsisiųsti: V28B28M150BF.pdf
V28B28H150BS3
V28B28H150BS3
parsisiųsti: V28B28H150BS3.pdf
V28B28M150BG
V28B28M150BG
Sandelyje: 274 pcs
parsisiųsti: V28B28M150BG.pdf
V28B28H150BS2
V28B28H150BS2
parsisiųsti: V28B28H150BS2.pdf
V28B28H150BN2
V28B28H150BN2
parsisiųsti: V28B28H150BN2.pdf
V28B28M150BF3
V28B28M150BF3
parsisiųsti: V28B28M150BF3.pdf
V28B28H150BN3
V28B28H150BN3
parsisiųsti: V28B28H150BN3.pdf
V28B28M150B2
V28B28M150B2
parsisiųsti: V28B28M150B2.pdf
V28B28M150B3
V28B28M150B3
Sandelyje: 258 pcs
parsisiųsti: V28B28M150B3.pdf
V28B28H150BS
V28B28H150BS
parsisiųsti: V28B28H150BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus