V28B24H150BF3
VicorVicor
V28B24H150BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B24H150BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V28B24H150BF3.pdf
  • Pranešimas
V28B24H150BF3 specifikacijos
Dalies numeris V28B24H150BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5286 pcs Duomenų lapas V28B24H150BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Bazinės dalies numeris V28B24H150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B24H150BG
V28B24H150BG
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 334 pcs
parsisiųsti: V28B24H150BG.pdf
RFQ
V28B24H150BL3
V28B24H150BL3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 292 pcs
parsisiųsti: V28B24H150BL3.pdf
RFQ
V28B24H150BF
V28B24H150BF
Sandelyje: 5002 pcs
parsisiųsti: V28B24H150BF.pdf
V28B24H150BF2
V28B24H150BF2
Sandelyje: 5084 pcs
parsisiųsti: V28B24H150BF2.pdf
V28B24H150B
V28B24H150B