V28B12M125BL
VicorVicor
V28B12M125BL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B12M125BL
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 125W
Duomenų lapai: V28B12M125BL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 240 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28B12M125BL specifikacijos
Dalies numeris V28B12M125BL Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 125W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 240 pcs Duomenų lapas V28B12M125BL.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 125W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10.4A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.4A Bazinės dalies numeris V28B12M125
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V28B12M125BN
V28B12M125BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 125W
Sandelyje: 5976 pcs
parsisiųsti: V28B12M125BN.pdf
RFQ
V28B12M125BN2
V28B12M125BN2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5523 pcs
parsisiųsti: V28B12M125BN2.pdf
RFQ
V28B12M125BL3
V28B12M125BL3