V28B12C125B
VicorVicor
V28B12C125B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28B12C125B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 125W
Duomenų lapai: V28B12C125B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 570 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28B12C125B specifikacijos
Dalies numeris V28B12C125B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 125W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 570 pcs Duomenų lapas V28B12C125B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 125W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10.4A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.4A Bazinės dalies numeris V28B12C125
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28B12C125BF3
V28B12C125BF3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 125W
Sandelyje: 491 pcs
parsisiųsti: V28B12C125BF3.pdf
RFQ
V28A8T200BN
V28A8T200BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 200W
Sandelyje: 6001 pcs
parsisiųsti: V28A8T200BN.pdf
RFQ
V28B12C125BG
V28B12C125BG
Sandelyje: 521 pcs
parsisiųsti: V28B12C125BG.pdf
V28A8T200BN2
V28A8T200BN2
Sandelyje: 4932 pcs
parsisiųsti: V28A8T200BN2.pdf
V28B12C125BF2
V28B12C125BF2
parsisiųsti: V28B12C125BF2.pdf
V28A8T200BN3
V28A8T200BN3
parsisiųsti: V28A8T200BN3.pdf
V28A8T200BS3
V28A8T200BS3
parsisiųsti: V28A8T200BS3.pdf
V28B12C125BF
V28B12C125BF
Sandelyje: 605 pcs
parsisiųsti: V28B12C125BF.pdf
V28B12C125B3
V28B12C125B3
Sandelyje: 521 pcs
parsisiųsti: V28B12C125B3.pdf
V28A8T200BS2
V28A8T200BS2
parsisiųsti: V28A8T200BS2.pdf
V28A8T200BS
V28A8T200BS
Sandelyje: 427 pcs
parsisiųsti: V28A8T200BS.pdf
V28B12C125B2
V28B12C125B2
Sandelyje: 567 pcs
parsisiųsti: V28B12C125B2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus