V28A8C200B3
VicorVicor
V28A8C200B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A8C200B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 200W
Duomenų lapai: V28A8C200B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 440 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V28A8C200B3 specifikacijos
Dalies numeris V28A8C200B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 440 pcs Duomenų lapas V28A8C200B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 80.9% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Bazinės dalies numeris V28A8C200