V28A48T200B
VicorVicor
V28A48T200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A48T200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 200W
Duomenų lapai: V28A48T200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V28A48T200B specifikacijos
Dalies numeris V28A48T200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4121 pcs Duomenų lapas V28A48T200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A
Bazinės dalies numeris V28A48T200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V28A48T200BF
V28A48T200BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 200W
Sandelyje: 4568 pcs
parsisiųsti: V28A48T200BF.pdf
RFQ
V28A48T200BF2
V28A48T200BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4631 pcs
parsisiųsti: V28A48T200BF2.pdf
RFQ
V28A48M200BN2
V28A48M200BN2
parsisiųsti: V28A48M200BN2.pdf
V28A48M200BS
V28A48M200BS
parsisiųsti: V28A48M200BS.pdf
V28A48T200B2
V28A48T200B2
parsisiųsti: V28A48T200B2.pdf
V28A48M200BS2
V28A48M200BS2
parsisiųsti: V28A48M200BS2.pdf
V28A48T200BF3
V28A48T200BF3
parsisiųsti: V28A48T200BF3.pdf
V28A48M200BN
V28A48M200BN
parsisiųsti: V28A48M200BN.pdf
V28A48T200BG
V28A48T200BG
Sandelyje: 388 pcs
parsisiųsti: V28A48T200BG.pdf
V28A48M200BS3
V28A48M200BS3
parsisiųsti: V28A48M200BS3.pdf
V28A48M200BN3
V28A48M200BN3
parsisiųsti: V28A48M200BN3.pdf
V28A48T200B3
V28A48T200B3
Sandelyje: 379 pcs
parsisiųsti: V28A48T200B3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus